Yasa Motors Poland Sp. z o.o. S.K.A.

Dane kontaktowe

Yasa Motors Poland Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.

ul. Wojska Polskiego 20
39-300 Mielec

telefon: +48 17 744 91 30

fax: +48 17 744 91 31

e-mail: biuro@yasa-motors.com

www: http://yasa-motors.com

Słowa kluczowe

  • Obróbka skrawaniem
  • Zawory

Oferty wspólpracy / inwestycyjne

Centrum Badawczo – Rozwojowe Yasa Motors Poland Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. zostało utworzone w 2011 roku. Od początku swojego istnienia Spółka kładzie nacisk na obróbkę skrawaniem będącą składową specjalistycznej metatechnologii dostosowanej do określonej grupy produktów, szczególnie z branży lotniczej.

Młody i entuzjastycznie nastawiony personel opracowuje i udoskonala złożone elementy hydrauliczne dla wiodących producentów działających w branży lotniczej, które w głównej mierze tworzone są na pięcioosiowych centrach obróbczych.

Ponadto, Yasa opracowała własny zestaw silników tarczowych na magnesy trwałe o osiowym strumieniu, które mają szczególne zastosowanie w mokrobieżnych pompach obiegowych. Wykorzystanie takich silników ma wiele zalet, minimalnie wysoki współczynnik mocy do masy i niższy koszt wytwarzania w porównaniu do obecnie istniejących technologii.  

Spółka aktywnie uczestniczy w rozwoju nowych produktów wykonywanych w technologii przyrostowej, takich jak serwozawory hydrauliczne i pompy wielotłoczkowe, promieniowe.

Nasza działalność opiera się na:


prowadzeniu badań i rozwoju nowych metod obróbki skrawaniem


analizie problemów zarówno konstrukcyjnych jak i technologicznych


opracowywaniu indywidualnie dla każdej współpracującej z firm nowych innowacyjnych modyfikacji technologicznych w zakresie obróbki materiałów wraz z jej transferem


produkcji detali z aluminium, stali i tytanu przy wykorzystaniu specjalistycznych technik obróbki skrawaniem dla branży lotniczej

Copyright 2009 Stowarzyszenie Polskiego Przemysłu Lotniczego. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Polityka cookies

Realizacja: Ideo

Powered by: CMS Edito