Collins Aerospace Wrocław

Dane kontaktowe

Stworzona w 2018 roku poprzez połączenie UTC Aerospace Systems i Rockwell Collins, Collins Aerospace Wrocław ma możliwości, kompleksową ofertę i doświadczenie, aby sprostać najtrudniejszym wyzwaniom klientów i wymaganiom szybko rozwijającego się rynku. Wrocławski zakład w ramach grupy Raytheon Technologies Corporation funkcjonuje od 2011 roku.

Kampus Collins Aerospace Wrocław zajmuje powierzchnie prawie 19ha i jest miejscem pracy około 1100 osób w 3 biznesach: Centrum Napraw i Remontów, Centrum Inżynierii i Technologii oraz Centrum Doskonałości Operacyjnej.

Każdego dnia pracownicy firmy pracują nad rozwijaniem inteligentnych rozwiązań, tak aby latanie było jeszcze bardziej bezpieczne i wydajne.

Wrocławski zakład zajmuje się konstruowaniem, wytwarzaniem oraz serwisowaniem, specjalizuje się w systemach, a także elementach układów hydraulicznych i pneumatycznych stosowanych w systemach: paliwowych, zarządzania powietrzem w kabinie, bezpieczeństwa i sterowania samolotem. Części produkowane i naprawiane we Wrocławiu są dostarczane do wszystkich największych producentów samolotów i są obecne w większości współczesnych statków powietrznych.

 

COLLINS AEROSPACE

UL. BIERUTOWSKA 65-67 

51-317  WROCŁAW 

POLSKA 

Organ Rejestrujący: Sąd Rejonowy dla Wrocławia - Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy KRS 

KRS: 0000268287

Regon: 140756442

NIP: 7010046036

Kapitał zakładowy: 127.050.000,00 PLN

E-mail: 

Strona: www.kariera.collinspolska.pl

 

https://www.linkedin.com/company/collins-aerospace-wroclaw/

 

Collins Aerospace Wrocław | Facebook

Copyright 2009 Stowarzyszenie Polskiego Przemysłu Lotniczego. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Polityka cookies

Realizacja: Ideo

Powered by: CMS Edito